KONST / Litografier / Färglitografier 12612273
nr 1261 2273
Louise Ljubi Lidströmer
(f. 1948), Sverige
Färglitografier, 2 st, Ljubi Lidströmer (f. 1948), Sverige. 65&300-upplaga, 49x39 & 61x46 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
måndag 17 juni 2019
kl 19:28:29
Louise Ljubi Lidströmer
Läs mer om Louise Ljubi Lidströmer